Това колективно четене е специално за тези, които преживяват тежък период от живота си: сърцето им е в плен на Плутонична любов. Ако не си чувала какво е това, ще се опитам да ти обясня. Важно е да знаеш, че тази любов не е често срещана и не е за хора със слаби сърца. Затова и не на всеки е отредено да я изпита през живота си. Ако си преживяла това чувство, лесно ще се разпознаеш в описанието по-долу. Тази любов те поглъща като пожар, изпепелява те и след това вече не си същата. Този специален човек ще разтърси и теб и живота ти из основи. След срещата ви и случващото се между вас ще си друга. И промяната у теб е толкова голяма, че и ти самата няма да можеш да се познаеш.
Още в началото на запознанството ви имаш силното чувство, че най-накрая си срещнала голямата любов. Мислиш си, че цял живот си чакала именно него. Дори и да си подозрителна и предпазлива по природа, още преди да се опознаете, изпитваш едно топло чувство на доверие към този непознат човек. Плутон има свободен достъп до сърцето ти. Не е направил нищо, за да го заслужи. Той просто го има. Той може и да не го знае, но ти го знаеш. И нямаш нищо против тази негова власт над теб… поне в началото, защото по някаква необяснима причина сляпо му се доверяваш. И все пак искаш или не, ще дойде ден, когато нещата между вас ще излезнат извън контрол и той ще разбие сърцето ти.
Често двамата се срещат при особени, необикновени обстоятелства. Има нещо специално, драматично и същевременно романтично, макар и не сладникаво, което описва тази първа среща. Или поне на теб така ти се струва. Сякаш си главната героиня на любовен роман. И характерното при този контакт е, че и двамата веднага се разпознават като двете половинки на едно цяло. Инстинктивно чувстват, че другият ще изиграе главна роля в живота им. Много често любовта пламва почти веднага, ако не от пръв поглед. Така е и при двамата. Има нещо в този човек, което те влече неудържимо, дори и физически да не е твой тип. И двамата имат чувството, че е било писано да се срещнат, а тази съдбовна среща е повратна точка в живота им. Плутоничната любов е взаимна, но и много сложна, защото си свързан с другия на много дълбоко душевно ниво. Имаш усещането, че винаги си го обичала, още преди да го срещнеш, а запознанството ви само е активирала едно чувство, което вече е съществувало вътре в теб и само е дремело и чакало да бъде събудено. Неслучайно никой досега не те е удовлетворявал. Сърцето ти вече е било заето и ти си го знаела на подсъзнателно ниво.
Това не е тази любов, при която искрата бързо пламва и също толкова бързо угасва, без да оставя следи, сякаш никога не я е имало. А после се чудиш как си могла да харесаш този човек. Това е запазена марка на любовта по Уран. Огънят, запален от Плутон, се разгаря бурно още в началото, но продължава да гори за много дълго време. В интерес на истината, веднъж разгорял се, огънят на тази страст сякаш никога не угасва напълно. Тази неконтролируема, поглъщаща те страст е като огнедишащ дракон, който дори и притихнал за кратко, всеки миг може да избухне в пламъци и да изпепели всичко около себе си, без да се замисля за последствията. Такава страстна, пристрастяваща любов трудно се забравя, дори и двамата да не са били интимни, защото душите на Плутон и Венера са като вързани една за друга. Дори физически разделени, колкото и години да минават, те просто не могат да се откажат напълно един от друг и споменът за него/нея продължава да живее в съзнанието ти. Сърцето ти сякаш е жигосано до живот от този човек и белегът, оставен от любовта ти към него и болката, която си преживяла в името на тази любов, няма да избледнеят лесно. В този труден период ти е нужно време и любяща грижа за самата себе си. Трябва да се научиш да се обичаш повече и да се приемаш безусловно, такава каквато си, да се обичаш, така, както би искала да те обичат другите.
Може би тук не става дума просто за любов, защото се разболяваш от преживяното. Разбира се, не е нужно да се стигне до физическо заболяване, но душата ти със сигурност страда и то много. И докато си в плен на любовта, за теб няма нищо по-страшно от това да загубиш Плутон. Това да си с този човек и да останете заедно завинаги за теб е въпрос на живот и смърт. Може би зад това чувство, предрешено като любов, се крие нещо друго, което не можеш да разбереш с ума си, но което има много дълбок смисъл. Тази „любов” определено има скрита мисия. Плутон те засмуква като черна дупка и оголва душата ти, без да ти спестява нищо. Разкрива ти неща, които не искаш да знаеш за себе си. Изправя те лице в лице със сенчестите страни на твоята същност, с тези части от теб, от които се страхуваш, срамуваш, потискаш или дори не си подозирала, че притежаваш. И докато не се справиш със сенките си, оставаш в плен на това безпощадно, всепоглъщащо те чувство, което не ти дава мира. А болката, причинена от страха от загубата на този човек, е двигателят на процеса, който те принуждава да се променяш към добро и да чистиш сърцето си от стари травми и отровни чувства. Дава ти се шанс да се освободиш от стария емоционален багаж, който си трупала през годините, да изчистиш „килера” на душата си така да се каже. Това кътче, в което отдавна цари пълен хаос, затлачено е с какво ли не и има спешна нужда от нещо като пролетно почистване или цялостен ремонт. А това не е лесна и бърза работа, но това е друг въпрос.
Това четене има за цел да ти разкрие какво е бъдещето на любовта, която започва като красива приказка, но внезапно взима рязък завой. Говорим за периода, който следва след трагичната развръзка на вашата любов: Плутон се оттегля и изоставя Венера. Венера, давеща се в море от собствените си сълзи, е объркана, опустошена и съкрушена. Целият й свят мигом рухва и тя е оставена сама да събира останките от разбитото си сърце и мечти. Това не е обикновено любовно разочарование, а дълбока скръб, която може да те съсипе, особено ако не си подготвена и не разбираш какво се случва и защо ти се случва, какъвто често е случаят.
Ще се върне ли твоят Плутон и ще се възроди ли вашата любов от пепелта на изгорялото ти сърце? Това има за цел да ти разкрие настоящето четене. Ако искаш да узнаеш това, избери един от символите по-долу и прочети какво пише за твоята група!

За любителите на астрология, ще направя едно кратко уточнение. Плутоничната любов има специфичен астрологически индикатор, който лесно може да се открие в синастрията (партньорския хороскоп) и най-често се отразява в твърд аспект (контакт), имам предвид съвпад, опозиция или квадратура, между Венера в рождения хороскоп на единия човек и рождения Плутон на другия.
Забележка: Мили мои, не забравяйте, че колективните четения се правят най-вече с развлекателна цел. Вярно е, че те могат да ти разкрият важни истини, защото не е случайно, че се чувстваш привлечен/а от съответното четене и си избрал/а да прочетеш или чуеш информацията в него. И все пак не е задължително всичко казано в тях да отговаря на твоите лични преживявания, защото тук става дума за колективни енергии, а твоят живот е единствен и уникален. Само личното четене може да даде точен поглед върху твоята конкретна ситуация, защото то е предназначено само и единствено за теб. Така че остави интуицията да те води при отсяването на посланията, които чувстваш, че са за теб.
РЕЗУЛТАТИ:
Група А: Черна роза

Луната показва, че има много неизяснени неща, объркани чувства или въпросителни около тази връзка. Имам чувството, че на този етап още не е решено какво ще се случи. Бъдещето на вашите отношения сякаш е забулено в гъста мъгла. Едно е ясно и то е, че все още има много любов между вас. Крал Чаши в средата ми говори за това, че този мъж (ако си жена), те обича силно и дълбоко. Ако имаш някакви съмнения относно неговите чувства към теб, недей да се съмняваш. Той те обича истински. В сърцето му няма място за никоя, освен за теб. А начинът, по който те обича, е толкова красив. Сякаш си главната героиня от някой сериал. Така те обича той, като главният герой. И той знае, че те обича. Но неговата карта е заклещена между две карти, показващи съзерцание, изчакване и забавяне. Сякаш той е объркан и в момента не знае как да се върне при теб, макар че в главата му вече се въртят идеи как би могъл да намери пътя обратно към теб (2 Жезли). И въпреки това има нещо, което в момента го възпира да предприеме действие. Появата на Страшния Съд показва, че е възможно да има тежка карма между вас, но в същото време е искрица надежда, че в бъдеще връзката ви има потенциала да възкръсне от пепелта.
Група Б: Кървящо сърце

Ако си избрала средната колонка, едно мога да ти кажа със сигурност и то е, че страстта между теб и твоя любим е все още жива. Не знам от колко време сте разделени, но с три карти от боя Жезли, е ясно като бял ден, че огънят на любовта ви гори все така буйно в сърцата ви, както в началото на вашия романс. Неслучайно казват, че противоположностите се привличат. Кралица Жезли и Крал Пентакли влюбени един в друг. Ти и той сте много различни като хора, защото огън (Жезли) и земя (Пентакли) са несъвместими стихии. Тези различия ви правят крайно интригуващ и вълнуващ в очите на другия, но на моменти ви отчуждават един от друг, защото е много трудно да разбереш и да влезнеш в положението на някой, който е коренно различен от теб. Твоят човек не само, че не те е забравил, но и изпитва силно желание да се свърже с теб отново (Паж Жезли). С 3 Жезли той определено те вижда като част от бъдещето си.
Група В: Феникс

Появата на Рицар в четенето често индикира за някакво реално събитие, което предстои. Така че дори в момента или от доста време нещата между вас да са в застой, очаквай някакво раздвижване в ситуацията. С две думи нещо ще се случи във връзка с твоя човек. Той определено желае да се втурне към теб. Забележи, че на картата Рицар Жезли той е изобразен целият пламнал от гореща страст по теб. Виждам много тревоги и безсънни нощи, които този човек е трябвало да преживее (9 Мечове). Ти дори и не подозираш как мълчаливо страда и тъгува по теб. Той направо е безутешен и отчаян след това, което се е случило между вас. Но не всичко е загубено. Страшният Съд е добра карта при въпроси, свързани с разделени влюбени, защото често говори за сдобряване и подновяване на връзката, особено когато се намира след Висшата Жрица, символ на дълго мълчание, раздяла и самота.
Очаквай Още Безплатни Любовни Четения на gledamti.com ♥
А ако искаш да си поръчаш лично четене от мен специално за твоя конкретен въпрос (или въпроси) или имаш идея за колективно четене, което искаш да направя, не се колебай да ми пишеш на contact@gledamti.com или ако ти е по-удобно, можеш да използваш контактната форма в раздел Контакти.


One thought on “Какво е Бъдещето на Твоята Плутонична Любов? Таро Четене ♥”
Много добре ми звучи написаното и като, че ли се отнадя и до мен, въпреки, че ли ми звучи двуяко, но ще го препрочета и осмисля още по-добре. Благодаря!